Advertising
Advertising
Funcţionarii, concedii pe banii tăi. Cum să te bronzezi pe banii statului

Funcţionarii, concedii pe banii tăi. Cum să te bronzezi pe banii statului
Scris deRealitatea.NET
Publicat16 aug. 2017, 18:53
SursăREALITATEA TV
Mii de funcţionari ai statului român petrec, în fiecare sezon, pe litoral, la munte sau în staţiunile cu băi termale! Doar că pe banii noştri, ai tuturor. Total: cinci milioane de euro. Vacanţele au fost plătite sub formă de cursuri de pregătire profesională, după cum o arată o investigaţie a jurnaliştilor de la Recorder.ro.
Citește și
- 15:11Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
- 14:51Ironii în rafală de la Elena Udrea pentru Siegfried Mureșan. Mesajul care a făcut furori online
- 14:16Deputat PSD, atac nemilos la Siegfried Mureșan: „ Ridică multe semne de întrebare”
- 13:55PSD acuză PNL, USR și UDMR că blochează formarea Guvernului: „Aceasta este sabotaj și rea-voință”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























