Advertising
Advertising
Ce a discutat preşedintele Klaus Iohannis cu premierul Republicii Moldova

Ce a discutat preşedintele Klaus Iohannis cu premierul Republicii Moldova
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 ian. 2016, 15:14
Actualizat26 ian. 2016, 15:20
Klaus Iohannis a avut o întâlnire la Palatul Cotroceni cu premierul Republicii Moldova, iar potrivit unei postări de pe facebook a premierului de la Chişinău, şeful statului a precizat că Guvernul de peste Prut are un mandat greu, într-o perioadă dificilă, dar prin reforme ferme cetăţenii din Republica Moldova îşi pot recăpata încrederea în Guvern.
Citește și
- 07:54Fost judecător cu pensie specială de 8.000 de euro, pus lider PNL la Călărași
- 07:52Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 22:06 Nicușor Dan: ”România va rămâne de neclintit alături de Statele Unite în apărarea libertății și democrației”
- 21:27Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























