Advertising
Advertising
BĂSESCU, despre BILEŢELUL pus la ZIDUL PLÂNGERII: Să vedeţi ce ALERTĂ va fi acasă!

BĂSESCU, despre BILEŢELUL pus la ZIDUL PLÂNGERII: Să vedeţi ce ALERTĂ va fi acasă!
Scris deRealitatea.NET
Publicat21 ian. 2014, 23:03
SursăMediafax
BĂSESCU, la ZIDUL PLÂNGERII. Preşedintele TRAIAN BĂSESCU le-a povestit, marţi, românilor cu care s-a întâlnit la Tel Aviv, că în 2009 a pus un bileţel la ZIDUL PLÂNGERII şi dorinţa i s-a împlinit, el adăugând: "Şi acum am pus un bileţel. Să vedeţi ce alertă va fi acasă, ce-oi fi scris, că dacă se împlineşte?".
Citește și
- 07:14George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din parlament
- 23:57Dominic Fritz atacă dur negocierile pentru Guvern și îi jignește pe parlamentari: „Aroganța cu care au încercat să ne convingă zile întregi că au voturile, ca apoi să se umilească în fața extremiștilor”
- 23:57Adrian Veștea, după eșecul din Parlament: ”Votul de astăzi nu a fost cel pe care l-am sperat pentru România”
- 23:46Sorin Grindeanu, tot mai aproape de funcția de premier? Liderul PSD: „Dacă mă cheamă președintele, o să merg”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























