Advertising
Advertising
Scandal la o bază sportivă din Argeș. Noul proprietar a bătut țăruși pe teren

Scandal la o bază sportivă din Argeș. Noul proprietar a bătut țăruși pe teren
Scris de Realitatea.NET Publicat: 14 mai 2019, 15:23
O parte importantă din baza sportivă „Aripi” a fost retrocedată, după ce Primăria Pitești a pierdut un proces definitiv în instanță. Astăzi, proprietarul a venit pentru a fi pus în posesie. Pe terenurile de fotbal au fost bătuți țăruși pentru a fi delimitată porțiunea câștigată.
Citește și
- 23:10Accident grav în județul Timiș. Copil lovit în plin de o mașină în timp ce traversa strada pe bicicletă
- 22:35Tragedie în Bihor: un adolescent de 15 ani și-a pierdut viața după ce s-a înecat în Balta de la Șimian
- 21:46Accident spectaculos în Alba: doi pensionari aflați pe tricicluri electrice s-au ciocnit într-o intersecție
- 21:21Zi de doliu în folclorul românesc. Maestrul clarinetului Dorin Cuibaru s-a stins din viață
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























