Advertising
Advertising
O mașină de poliție arde pe Autostrada Soarelui, lângă București

O mașină de poliție arde pe Autostrada Soarelui, lângă București
Scris deRealitatea.NET
Publicat29 ian. 2020, 19:52
Actualizat29 ian. 2020, 20:53
O autospecială de poliție a luat foc, în urmă cu puțin timp, pe Autostrada A2, la Kilometrul 20 în dreptul localității Brănești din județul Ilfov.
Citește și
- 14:23Scandal la Spitalul Județean din Oradea, după moartea unui pacient: patru persoane au fost duse la Poliție, iar un medic ar fi fost amenințat - VIDEO
- 14:07Fetiță de 7 ani, înecată într-o piscină din București. Tragedia s-a produs la un ștrand cunoscut
- 13:33Traficant de droguri urmărit internațional, săltat de mascați din piscină la Bistrița - VIDEO
- 12:34Femeie de 77 de ani, moartă după ce a căzut de la etajul unui bloc din Iași
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























