Advertising
Advertising
MARTOR OCULAR. Troienele şi gerul nu SPERIE pe toată lumea: iarna e ca vara în Bucureşti
30 ian. 2014, 08:35
Actualizat: 30 ian. 2014, 08:35

MARTOR OCULAR. Troienele şi gerul nu SPERIE pe toată lumea: iarna e ca vara în Bucureşti
Articol scris de Scris de Realitatea.NET
Advertising
Sursă: REALITATEA TV
Iarna e ca vara în Capitală. Nu toată lumea se sperie de troienele care au îngropat străzile oraşului de pe Dâmboviţa. Cătălin din Bucureşti ne-a trimis imagini care surprind un biciclist pe carosabilul acoperit cu zăpadă.
În aceste imagini se poate observa cum, din sens opus, apare şi un bărbat care aleargă, îmbrăcat în pantaloni scurţi.
Dacă aţi fost martorul unui eveniment inedit care poate deveni o ştire, ne puteţi trimite imaginile pe adresa martorocular@realitatea.net sau pe portalul realitatea.net, la rubrica martor ocular.
Citește și:
- 13:58 - Păcănelele, interzise într-un oraș din România: măsura, luată pentru combaterea dependenței jocurilor de noroc
- 10:12 - O femeie din Galați a murit după ce s-a intoxicat cu monoxid de carbon. Fiul ei a fost găsit în stare gravă
- 09:59 - Pensionari lăsați fără bani în Constanța: o poștăriță a falsificat zeci de semnături și le-a furat pensiile oamenilor
- 14:18 - Cinci vehicule implicate într-un accident pe podul central din Oradea: o persoană a ajuns la spital
Advertising
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
Advertising
Advertising














