Advertising
Advertising
Coliziune frontală între un autoturism și un autotren. Ambii șoferi erau beți turtă

Coliziune frontală între un autoturism și un autotren. Ambii șoferi erau beți turtă
Scris de Realitatea.NET Publicat: 11 iun. 2019, 09:13
Un autoturism, condus de un tânăr fără permis şi sub influenţa alcoolului, a intrat în coliziune frontală cu un autotren, în noaptea de luni spre marţi, pe DN 22C, între localităţile Castelu şi Medgidia, şoferul autovehiculului de mare tonaj fiind şi el băut, informează Agerpres care citează Inspectoratul de Poliţie Judeţean (IPJ) Constanţa,
Citește și
- 14:23Scandal la Spitalul Județean din Oradea, după moartea unui pacient: patru persoane au fost duse la Poliție, iar un medic ar fi fost amenințat - VIDEO
- 14:07Fetiță de 7 ani, înecată într-o piscină din București. Tragedia s-a produs la un ștrand cunoscut
- 13:33Traficant de droguri urmărit internațional, săltat de mascați din piscină la Bistrița - VIDEO
- 12:34Femeie de 77 de ani, moartă după ce a căzut de la etajul unui bloc din Iași
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























