Advertising
Advertising
De ce cred oameni că e normal să îmbătrânescă

De ce cred oameni că e normal să îmbătrânescă
Scris deRealitatea.NET
Publicat16 mar. 2015, 13:24
Actualizat16 mar. 2015, 13:28
Odata cu trecerea anilor, oamenii sunt resemnati cu ideea ca imbatranesc si apar si problemele de sanatate, lipsa chefului de viata, scaderea energiei, viata sexuala defectuoasa. Exista argumente care sa le desfiinteze oamenilor aceasta prejudecata, pe care ni le prezinta în exclusivitate dr. Ovidiu Peneș.
Citește și
- 23:47Horoscopul zilei de sâmbătă, 27 iunie 2026. Noroc, schimbări și surprize pentru multe zodii
- 23:20Dreptul pe care puțini români îl cunosc când merg la restaurant. Ce pot solicita gratuit, fără să plătească în plus
- 21:43Alimentele care ajută creierul să funcționeze brici. Neurochirurgul Vlad Ciurea:„Beți apă. Creierul este 78% apă”
- 21:17Când şi cum trebuie să uzi roşiile pentru a nu crăpa vara. Trucul secret al grădinarilor cu experiență
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























