Advertising
Advertising
George Simion sună mobilizarea: "Premierul NORDIS trebuie să plece!" Zeci de mii de români au semnat pentru invalidarea Guvernului Ciolacu 2

George Simion sună mobilizarea: Premierul NORDIS trebuie să plece / Foto: Inquam Photos
Scris de Realitatea.NET Publicat: 20 feb. 2025, 09:28
Liderul suveraniștilor, George Simion, anunță, într-o postare pe Facebook, că AUR strânge semnături pentru moțiunea "Premierul NORDIS trebuie să plece".
Citește și
- 13:57Kader Keita, acuzat de ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului. Fotbalistul a fost trimis în judecată
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:30Ciprian Ciucu află astăzi dacă scapă de controlul judiciar. Ce spune primarul Capitalei despre acuzațiile DNA
- 10:36Scandal cu bâte și topoare în plină stradă, în Ploiești: 14 rețineri după percheziții în trei județe
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























