Advertising
Advertising
Dosarul deschis după bătaia încasată de ecologistul Gabriel Păun, prescris în justiție. Activistul vrea să dea statul în judecată

Justiție - imagine de arhivă
Scris deRealitatea.NET
Publicat22 dec. 2023, 10:05
SursăRealitatea PLUS
Dosarul deschis după bătaia primită de președintele asociației Agent Green, Gabriel Păun, s-a prescris. După opt ani de când activistul de mediu a fost bătut în timp ce făcea fotografii într-o pădure din Țara Hațegului, făptașul a scăpat basma curată.
Citește și
- 12:32Noi întârzieri în dosarul retrocedărilor din Parcul IOR: instanța a schimbat completul de judecată
- 09:55Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 09:02Cuplu de români condamnat în Elveția, după ce au fraudat asigurările sociale cu accidente false. Inteligența artificială i-a dat de gol
- 08:36Captură record de droguri în Mexic: peste 24.000 de litri de metamfetamină lichidă, confiscate în Sinaloa
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























