Advertising
Advertising
Situaţie incredibilă: tânăr expulzat din Danemarca pentru că muncea prea mult

Situaţie incredibilă: tânăr expulzat din Danemarca pentru că muncea prea mult
Scris deRealitatea.NET
Publicat10 ian. 2016, 12:25
Actualizat10 ian. 2016, 13:13
Un tânăr camerunez a fost expulzat din Danemerca, pentru că a depăşit numărul de ore pe care studenţii străini au voie să le petreacă muncind.
Citește și
- 07:45A încercat să fugă de polițiști, dar urmărirea s-a terminat cu focuri de armă. Român împușcat în Franța
- 07:40Presa maghiară: 32 de șoferi români au încercat să păcălească radarele e-SIGUR. Greșeala care îi poate băga după gratii
- 07:39Seism puternic de 7,2 în nordul Japoniei. Unele trenuri de mare viteză au fost suspendate
- 23:33Incident într-un parc de distracții: un adolescent de 13 ani a murit după ce a fost proiectat dintr-un carusel aflat în mișcare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























