Advertising
Advertising
O fetiţă a trimis un mesaj în Rai, bunicii sale moarte. Ce a urmat

O fetiţă a trimis un mesaj în Rai, bunicii sale moarte. Ce a urmat
Scris de Realitatea.NET Publicat: 6 apr. 2015, 11:59
"Ziua în care am văzut-o pe bunica pentru ultima dată a fost o zi specială pentru mine pentru că ştiam că bunica se va duce în Rai. Când am îmbrăţişat-o, ultimul lucru pe care mi l-a spus a fost că mă iubeşte", a declarat Bella, potrivit KLTV.
Citește și
- 23:52Polonia și statele baltice, luate în vizor de Kremlin: Statele NATO trag un semnal de alarmă privind posibile provocări militare orchestrate de Rusia
- 23:10Schimbare radicală în Orientul Mijlociu. Planul Omanului pentru taxarea navelor comerciale care trec prin Strâmtoarea Ormuz
- 22:52 Dramă pentru o mamă de 29 de ani: a fost tratată pentru gastrită, însă avea cancer în stadiul IV. Fiul ei riscă să rămână fără ambii părinți
- 22:23Româncă, acuzată că a otrăvit doi bărbați în Marea Britanie. Acționa alături de iubitul său
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























