Advertising
Advertising
Ministrul Energiei anunță când se redeschid minele de cărbune

Foto arhivă
Scris deIulian Budusan
Publicat28 apr. 2022, 23:38
Actualizat29 apr. 2022, 08:16
SursăRealitatea
Ministrul Energiei, Virgil Popescu, a anunţat că, din luna mai a acestui an, va creşte producţia de cărbune la Complexul Energetic Oltenia.
Citește și
- 09:17Economiștii avertizează că România riscă să intre în recesiune. Experții vorbesc despre o criză profundă
- 10:46Daniel Udrescu: Cum te lasă inflația fără bani în timp ce statul câștigă pe seama ta
- 09:06Prețurile la carburanți rămân ridicate în România. Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
- 22:06Taxe de 100% pentru Europa? Donald Trump amenință statele care vizează companiile tech din SUA
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























