Advertising
Advertising
Avem cele mai mici salarii din UE, însă cele mai mari scumpiri. Facturile la curent se scumpesc cu 15%

Avem cele mai mici salarii din UE, însă cele mai mari scumpiri. Facturile la curent se scumpesc cu 15%
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat27 iul. 2025, 08:49
SursăRealitatea PLUS
Locuitorii din București se confruntă cu facturi la utilități la fel de mari ca cei din Madrid. Asta deși salariile din țara noastră sunt mult mai mici comparativ cu cele din marile orașe europene, arată cele mai recente date transmise de specialiști.
Citește și
- 12:37Băncile atacă dur Consiliul Concurenței în scandalul ROBOR: „afectează credibilitatea statului român”
- 10:36Cresc reporturile la Loterie: șanse mari de câștig la Loto 6/49 și Noroc. Sumele puse în joc
- 09:52Tinerii României, prinși între sărăcie, abandon școlar și plecarea din țară. Cifrele care arată un tablou dureros
- 09:38Motivul pentru care se scumpesc carburanții din România, deși petrolul se ieftinește
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























