Advertising
Advertising
Tânărul care și-a înjunghiat tatăl și a atacat polițiștii în Sectorul 2 al Capitalei, a fost reținut
Poliția
Scris de Realitatea.NET Publicat: 24 iun. 2026, 07:21
Tânărul în vârstă de 22 de ani din București a fost reținut de procurori după ce și-ar fi înjunghiat tatăl și a atacat cu un cuțit polițiștii interveniți la fața locului, într-un incident petrecut marți în Sectorul 2 al Capitalei.
Citește și
- 10:36Scandal cu bâte și topoare în plină stradă, în Ploiești: 14 rețineri după percheziții în trei județe
- 09:29CCR ar putea decide miercuri în cazul sesizării lui Nicușor Dan privind Legea plajei Mării Negre
- 07:48CCR analizează sesizarea lui Nicușor Dan privind legea care permite împușcarea urșilor din apropierea localităților
- 07:39Motivarea instanței după arestarea "prințesei cazinourilor": Odeta Nestor, intermediarul unei șpăgi de 100.000 de euro
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























