Advertising
Advertising
Victor Ponta, finanțat cu milioane de chinezi și turci. Noi date bombă, cine este în spatele firmelor care-l finanțează?

Imagine trucată difuzată și de Victor Ponta
Scris deRealitatea.NET
Publicat12 mar. 2025, 19:11
SursăRealitatea Plus
Apar noi informații bombă despre Victor Ponta, proaspăt înscris în cursa pentru Cotroceni, potrivit Realitatea Plus. Deputatul de Dâmbovița, pe listele PSD, este multi-milionar prin fals după ce a intrat în barou pe baza titlului de doctor care a fost obținut prin plagiat, spun jurnaliștii. De altfel, conturile lui Ponta s-ar fi rotunjit considerabil după colaborări cu companii dubioase din China și Turcia. REALITATEA PLUS l-a contactat pe Victor Ponta pentru un punct de vedere. Acesta a răspuns printr-un mesaj scurt, citez: „Dezbateți ce doriți! Este libertate de exprimare”, a spus Ponta.
Citește și
- 23:30Fostul comandant al lui Trump, față în față cu Ana Maria Păcuraru, într-un interviu exploziv marca Realitatea PLUS: ”Europa nu își apără valorile”-VIDEO
- 16:25România, lovită de primul val de caniculă din acest an. Temperaturile din termometre o vor lua razna. Anunțul șefei ANM-VIDEO
- 18:17Uniformele școlare ar putea deveni obligatorii din septembrie. Proiectul de lege a ajuns în Parlament
- 16:18Avocatul Toni Neacșu, atac dur la adresa USR în cazul lui Dominic Fritz: „Au uitat de Fără penali în funcții publice”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























