Testul prin care descoperi dacă ai o boală psihică. Ce vezi în aceste imagini?

Saturday, 08 February 2020, 18:30 Sursă: Realitatea.NET

Dacă poţi vedea toate cifrele din cercurile din imagine, înseamnă că nu suferi de nicio afecţiune psihică. 

Dacă nu vezi numărul din primul cerc, ai tendinţa de a deveni agresiv. 

Dacă nu distingi numărul din al doilea cerc, ai o capacitate intelectuală scăzută. 

Dacă nu vezi clar numărul din al treilea cerc, ai o predispoziţie pentru tulburări alimentare. 

Dacă numărul din cercul al patrulea este cel care-ți pune probleme, ai o tendinţă anormală spre cruzime, sadism.


Citeste totul despre:


Alte articole din: ACTUAL
Adaugă părerea ta
Comentarii Existente
2020-02-08 18:33:14
...roata

Teste pentru simtul cromatic... Cam paginile consecutive din carnetelul care-ti pune in fata medicul oftalmolog!

2020-02-08 19:35:08
Enzofondcontainers

Ceea ce aveți mai sus se numește testul isihaira si este vorba despre o discromatie care este parțială sau totală si ceea ce insinuati acolo este doar o lipsă de informare ceea ce reprezinta dezinformare sau minciună voită

2020-02-08 20:27:10
NumerologAntene

La 1 este vorba de 25 OG, la 2 scoru Pnl in Bucuresti , 3 cat ia la anticipate si 4 inseamna 56 miliarde lei

2020-02-09 04:21:54
discromaticus sadicus

si eu am auzit ca daca atunci cand te uiti in oglinda si simti miros de zambila insemna ca esti zambilau

2020-02-09 07:57:54
Gigi Crucitu

Daca esti ziarist cu inteligenta la nivelul unui babuin confunzi testul de discromatie cu unul psihiatric

2020-02-09 07:59:55
Andrei

Cum de existati? Acesta e un test pentru daltonism, fara nicio legatura cu afectiunile pe care le descrieti voi acolo. Cum de puteti genera o asemenea aberatie? Aveti vreo sursa care sa sustina afirmatiile? Chiar asa vreti sa va jigniti cititorii?

2020-02-09 08:02:37
terestrul

Sunteți incredibili cu textele voastre. Probabil că cine inventează un asemenea articol are probleme psihice. De data asta m-am lecuit!!! Nu o să mai citesc niciun articol lansat de Realitatea!!!

2020-02-09 21:46:43
Consuela

Bă idioților, astea sunt teste pentru diverse forme de daltonism. Prezența (sau în cazul ăsta absența) unor celule receptive la lumină nu are nicio legătură cu bolile psihice.

Alte articole din: ACTUAL