Actual· 1 min citire

Scene șocante, în Ploiești. Șobolani filmați mâncând resturi într-o patiserie

Sursa foto: Pixabay

Sursa foto: Pixabay

Publicat25 aug. 2021, 11:49
Actualizat25 aug. 2021, 11:50

Un şobolan a fost filmat mâncând resturi de covrigi în vitrina unei patiserii din Ploiești. Scenele șocante au fost surpinse chiar de un trecător şi au fost trimise şi la DSP Prahova.

Localnicii spun că rozătoarele au invadat zona din cauza munţilor de deşeuri şi gunoaie, care le-au devenit adăpost și sursă de hrană

O femeie a filmat mai mulți șobolani care mâncau resturile unei patiserii din zona de Vest a orașului. În imagini se observă cum rozătoarele se află în vitrine și mănâncă resturi de covrigi.

Scenele șocante au fost trimise ulterior la DSP Prahova.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual