Advertising
Advertising
Propagandist de frunte al lui Vladimir Putin, la un pas să aibă soarta Dariei Dughina

Propagandist de frunte al lui Vladimir Putin, la un pas să aibă soarta Dariei Dughina
Scris deRealitatea.NET
Publicat25 aug. 2022, 10:13
Sursărealitatea net
Viaceslav Volodin, președintele Dumei de stat și unul dintre cei mai vocali propagandiști ai lui Vladimir Putin, a scăpat la limită de moarte, după ce mai multe rachete ucrainene au lovit o clădire din regiunea separatistă Donețk. Norocul Președintelui parlamentului rus a fost că a părăsit incinta cu câteva minute înainte de bombardament.
Citește și
- 17:52Apele Române amâna până joi dimineață scufundarea barjelor pe Dunăre pentru a evita riscurile. „Dacă există un minim risc, operațiunea se va anula”
- 21:49Avertisment de la Cernavodă: Reactorul 2 mai poate funcționa doar șapte zile din cauza secetei pe Dunăre. Când ar putea fi repornită Unitatea 1
- 21:17Arestat din cauza tupeului: I-a cerut bani polițistului care tocmai îl amendase
- 20:52Incident grav la un exercițiu militar în România: Parașutist rămas suspendat de avion după un salt ratat VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























