Advertising
Advertising
Președintele Comisiei Europene, Ursula von der Leyen, vine la București. Întrevedere CRUCIALĂ, joi, la Palatul Cotroceni

Klaus Iohannis, președintele României/Foto: Administrația Prezidențială
Scris deDana Bărăgan
Publicat2 mar. 2022, 16:22
Actualizat2 mar. 2022, 16:49
Mobilizare impresionantă de forțe pe plan politic și diplomatic ca urmare a invaziei Ucrainei de către armata rusă, în a șaptea zi de la declanșarea unui răzbi incredibil și ilogic, ce a zdruncinat din temelii Europa modernă. Președintele Klaus Iohannis va avea, joi, 3 martie, o întrevedere cu președintele Comisiei Europene, Ursula von der Leyen.
Citește și
- 17:52Apele Române amâna până joi dimineață scufundarea barjelor pe Dunăre pentru a evita riscurile. „Dacă există un minim risc, operațiunea se va anula”
- 21:49Avertisment de la Cernavodă: Reactorul 2 mai poate funcționa doar șapte zile din cauza secetei pe Dunăre. Când ar putea fi repornită Unitatea 1
- 21:17Arestat din cauza tupeului: I-a cerut bani polițistului care tocmai îl amendase
- 20:52Incident grav la un exercițiu militar în România: Parașutist rămas suspendat de avion după un salt ratat VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























