Advertising
Advertising
Masacru într-o creșă. Cel puțin 30 de morți, majoritatea copii, în urma unui atac armat în Thailanda

Masacru într-o creșă. Cel puțin 30 de morți, majoritatea copii, în urma unui atac armat în Thailanda
Scris deRealitatea.NET
Publicat6 oct. 2022, 11:34
Actualizat6 oct. 2022, 11:54
Sursărealitatea net
Tragedie într-o creșă din Thailanda. Cel puțin 32 de persoane, între care și copii, au fost ucise într-un atac armat. Potrivit autorităților, autorul este un fost ofițer de poliție, iar după masacru s-ar fi sinucis. Urmează descrieri care vă pot afecta emoțional.
Citește și
- 17:52Apele Române amâna până joi dimineață scufundarea barjelor pe Dunăre pentru a evita riscurile. „Dacă există un minim risc, operațiunea se va anula”
- 21:49Avertisment de la Cernavodă: Reactorul 2 mai poate funcționa doar șapte zile din cauza secetei pe Dunăre. Când ar putea fi repornită Unitatea 1
- 21:17Arestat din cauza tupeului: I-a cerut bani polițistului care tocmai îl amendase
- 20:52Incident grav la un exercițiu militar în România: Parașutist rămas suspendat de avion după un salt ratat VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News



























