Advertising
Advertising
Conducerea Metrorex, demisă în urma incidentului din stația Eroilor

Conducerea Metrorex, demisă în urma incidentului din stația Eroilor
Scris deRealitatea.NET
Publicat3 nov. 2017, 07:07
Actualizat3 nov. 2017, 08:25
Ministrul Transporturilor, Felix Stroe, a declarat, în exclusivitate pentru Realitatea TV, că a demis întreaga conducere Metrorex și anunță declanșarea unei anchete de proporții, după incidentul care a avut lov vineri dimineață, în apropiere de stația Eroilor.
Citește și
- 19:36Ilie Bolojan, la recepția de Ziua SUA: „Militarii americani reprezintă coloana vertebrală a NATO în regiune”
- 18:53Negocieri eșuate pentru noul Guvern: PSD respinge oficial rotativa propusă de USR
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























