Advertising
Advertising
Încă un dosar de agresiune între eleve, la Ploieşti. O tânără a fost bătută crunt şi călcată pe cap

Încă un dosar de agresiune între eleve, la Ploieşti. O tânără a fost bătută crunt şi călcată pe cap
Scris de Realitatea.NET Publicat: 12 iun. 2017, 20:37
Poliţiştii din Ploieşti au deschis, luni, un alt dosar penal pentru agresiune între eleve, fiind vorba de un caz petrecut în urmă cu mai mult timp, în care o fată de 17 ani o bate crunt pe o altă tânără şi o calcă pe cap. Atenţie, detaliile sunt şocante şi vă pot afecta emoţional!
Citește și
- 20:17Schimbare majoră în Centrul Vechi. Ridicarea gunoiului se face doar dimineața. Ce pățesc comercianții fără saci cu cod QR
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:42Război total în PNL. Hubert Thuma:„Bolojan, omul care a trăit din sinecuri, îmi cere să plec din PNL!”
- 19:32Cutremur în zona seismică Vrancea, în această după-amiază. Ce magnitudine a avut seismul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























