Advertising
Advertising
Florin Piersic, mesaj de pe patul de spital: „Sunt viu! Vă iubesc pe toți, oameni buni”

Florin Piersic, mesaj de pe patul de spital: „Sunt viu! Vă iubesc pe toți, oameni buni”
Scris deRealitatea.NET
Publicat13 mai 2024, 19:20
Actualizat13 mai 2024, 19:24
Marele actor Florin Piersic a transmis un mesaj de la Spitalul Foișor. Acesta mulțumește echipei medicale și publicului său.
Citește și
- 19:46Surse: UDMR amână decizia privind Cabinetul Veștea pentru a nu participa la ruperea PNL. USR tranșează poziția în această seară
- 19:35Miron Mitrea, analiză dură după desemnarea lui Adrian Veștea: „Nicușor Dan a jucat pentru România. PNL are de ales: fie moare cu Bolojan de gât, fie acceptă realitatea”
- 19:26Călin Georgescu, mesaj de Duminica Sfinților Români: „Este o chemare la demnitatea poporului nostru și la rădăcini. Putem renaște!”
- 19:14Adrian Veștea, premierul desemnat de Nicușor Dan: „Am primit asigurări că am suficiente voturi în Parlament”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























