Advertising
Advertising
Apelul disperat al unui român abandonat pe o platformă de foraj marin: „Stau cu moartea în brațe și mi-e frică să nu o scap”

Apelul disperat al unui român abandonat pe o platformă de foraj marin: „Stau cu moartea în brațe și mi-e frică să nu o scap”
Scris de Realitatea.NET Publicat: 23 nov. 2024, 09:25
Doi români trăiesc un calvar, după ce au rămas blocați pe platforma maritimă Saturn, în apele bulgărești ale Mării Negre. Aceștia acuză lipsa hranei, a apei potabile și a curentului electric, fiind într-o stare psihică și fizică precară. Unul dintre ei a transmis un mesaj disperat: „Stau cu moartea în brațe și mi-e frică să nu o scap”
Citește și
- 10:15Alertă pe litoral. A fost găsit un nou fragment de dronă pe plaja de la Costinești
- 16:41Turiștii au avut parte de un șoc în Clișura Dunării. Două mașini au fost vandalizate în parcarea unei pensiuni
- 15:41Fraudă de 1,3 milioane de lei la o agenție de turism. Administratorul a virat banii în conturile apropiaților
- 20:13Tragedie pe DN 67: Un bărbat de 33 de ani a murit într-un accident cu un TIR, în Vâlcea
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























