Advertising
Advertising
Anchetă la Târgoviște după ce un profesor de mate a pălmuit un elev. Motivul incredibil

Anchetă la Târgoviște după ce un profesor de mate a pălmuit un elev. Motivul incredibil
Scris de Realitatea.NET Publicat: 14 feb. 2019, 08:27
Este anchetă la Școala "Matei Basarab" din municipiul Târgoviște, după ce profesorul de matematică, George Pașol, este acuzat că a pălmuit un copil de clasa a VII-a. Acesta ar fi trebuit să iasă la pensie însă se află în primul an de prelungire.
Citește și
- 20:17Schimbare majoră în Centrul Vechi. Ridicarea gunoiului se face doar dimineața. Ce pățesc comercianții fără saci cu cod QR
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:42Război total în PNL. Hubert Thuma:„Bolojan, omul care a trăit din sinecuri, îmi cere să plec din PNL!”
- 19:32Cutremur în zona seismică Vrancea, în această după-amiază. Ce magnitudine a avut seismul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























