Advertising
Advertising
Accidentul de pe Autostrada Soarelui: 14 răniţi sunt în continuare internaţi

Accidentul de pe Autostrada Soarelui: 14 răniţi sunt în continuare internaţi
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 nov. 2016, 19:14
14 victime sunt internate în continuare, miercuri, în spitale din Bucureşti şi Călăraşi în urma accidentului produs sâmbătă dimineaţă pe Autostrada Soarelui, au anunţat reprezentanţii Ministerului Sănătăţii.
Citește și
- 11:35Sorin Grindeanu: „Dacă mai facem Guvern, o facem fără USR și am o mare problemă cu UDMR!”
- 11:14CNAIR oprește aplicația e-Tarifare vineri seară: Lucrări de mentenanță la sistemul de plată a rovinietei
- 10:49Summit cheie la Bruxelles: Consiliul European ar urma să condamne prăbușirea dronei rusești la Galați
- 10:36Programul de guvernare al Guvernului Adrian Veștea: Care sunt marile priorități ale noului Executiv
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























