Advertising
Advertising
Protestatară din fața Guvernului, obligată de jandarmi să-și scoată tricoul de pe ea

Protestatară din fața Guvernului, obligată de jandarmi să-și scoată tricoul de pe ea
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 dec. 2018, 12:39
Actualizat2 dec. 2018, 16:22
N-au lipsit incidentele cu jandarmii nici la protestul de noapte trecută din Piața Victoriei. O protestatară a fost obligată să se dezbrace pentru ca purta un tricou cu celebrul mesaj anti-PSD.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 19:10S-a terminat întâlnirea de la Cotroceni, dar fără niciun rezultat. Partidele nu au ajuns la o înțelegere
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 17:31Întâlnirea „guvernului paralel” înainte de negocierile de la Cotroceni: Siegfried și prietenii
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























