Advertising
Advertising
ARESTAŢI pentru TRAFIC de DROGURI. Curtea de Apel Alba Iulia a prelungit mandatele pentru doi bărbaţi din Bucureşti cercetaţi de DIICOT
ARESTAŢI pentru TRAFIC de DROGURI. Curtea de Apel Alba Iulia a prelungit mandatele pentru doi bărbaţi din Bucureşti cercetaţi de DIICOT
Scris deRealitatea.NET
Publicat9 ian. 2015, 16:46
SursăAlba 24
Citește și
- 14:42Accident grav în Mureș. O persoană a murit, alta este în stare critică: elicopterul SMURD a fost trimis la fața locului
- 13:53Copil de 8 ani, dispărut în râul Someș. Pompierii intervin de urgență în localitatea Odoreu
- 13:29Căldură insuportabilă în România. Piscinele s-au umplut de oameni, iar distracția este în toi - VIDEO
- 11:01Nicușor Dan, mesaj puternic la 85 de ani de la Pogromul de la Iași: „Nu mor cu adevărat decât cei care sunt uitați”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























