Advertising
Advertising
Peste 600 de bistriţeni s-au înghesuit la concertul lui Hruşcă
28 dec. 2009, 12:10
Actualizat: 28 dec. 2009, 15:05

Peste 600 de bistriţeni s-au înghesuit la concertul lui Hruşcă
Articol scris de Scris de Edward Iliescu
Sursă: REALITATEA.NET
Ştefan Hruşcă i-a colindat timp de 2 ore pe bistriţeni. Peste 600 de oameni s-au îmbulzit la Sala Polivalentă pentru a-l asculta pe cel care a dat viaţă colindelor. După un turneu care a început în urmă cu o săptămână, cântăreţul a ajuns şi la Bistriţa.
Preţul unui bilet a fost de 40 lei. Acest lucru nu i-a oprit pe bistriţeni să vină în număr mare pentru a-l asculta live pe Ştefan Hruşcă.
Ştefan Hruşcă porneşte an de an în toată ţara pentru a-i colinda pe români. Anul acesta, turneul a început în data de 22 decembrie.
De la Bistriţa, Ştefan Hruşcă a plecat la Timişoara unde va concerta.
Citește și:
- 14:51 - Zodiile inflluentata de luna Plină din această perioadă, începând cu data de 1 mai. Planul profesional se va reconfigura
- 13:34 - Ce riscuri ascund micii consumați în exces și combinați cu berea. Avertisment din partea specialiștilor
- 11:48 - Alimentul iubit de români care poate deveni periculos. Semnal de alarmă de la un medic epidemiolog
- 10:41 - Soluții naturale și la îndemâna oricui pentru gândacii de bucătărie. Vei scăpa de ei în numai câteva ore
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














