Advertising
Advertising
Mihai Popescu, țap ispășitor în Ștefan cel Mare? Prunea: “Băiatul ăsta nu mai trebuie să fie la Dinamo”

Mihai Popescu, țap ispășitor în Ștefan cel Mare? Prunea: “Băiatul ăsta nu mai trebuie să fie la Dinamo”
Scris deRealitatea Sportiva
Publicat26 iun. 2020, 14:36
Sursărealitateasportiva.net
Dinamo a continuat seria rezultatelor dezastruoase și are șanse pur teoretice să ajungă în finala Cupei României, după 0-3 în Ștefan cel Mare cu FCSB. Fostul președinte al ‘câinilor roșii’, Florin Prunea, i-a criticat pe fundașul Mihai Popescu și pe acționarul majoritar Ionuț Negoiță, pe care îi consideră vinovați pentru atmosfera proastă de la echipă.
Citește și
- 15:46Gabriela Ruse, victorie superbă la Bad Homburg. Românca s-a calificat în optimile de finală
- 12:22Fostul star din UFC a fost arestat în SUA: „Vă iubesc pe toți. Lucrez la mine însumi”
- 10:49Messi devine cel mai bun marcator din istoria Cupei Mondiale. Recordul lui Klose, doborât
- 10:34Julian Alvarez vrea să plece de la Atletico Madrid. Clubul care l-a ofertat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























