Advertising
Advertising
Simion, după raportul Comisiei de la Veneția pe alegeri: Trebuie să revenim la normal! Nu are nimeni nimic cu voi cât timp nu persistați în abuzuri

Simion, după raportul Comisiei de la Veneția pe alegeri: Trebuie să revenim la normal! Nu are nimeni nimic cu voi cât timp nu persistați în abuzuri
Scris deRealitatea.NET
Publicat18 mar. 2025, 14:47
Actualizat18 mar. 2025, 14:48
George Simion salută concluziile Raportului de la Veneția privind alegerile din România. Într-o postare pe Facebook, liderul AUR atrage atenția că urmează și alte rapoarte pentru că "nu toate instituțiile din țara noastră sau Europa sunt corupte sau sunt sub controlul globalist".
Citește și
- 19:46Surse: UDMR amână decizia privind Cabinetul Veștea pentru a nu participa la ruperea PNL. USR tranșează poziția în această seară
- 19:35Miron Mitrea, analiză dură după desemnarea lui Adrian Veștea: „Nicușor Dan a jucat pentru România. PNL are de ales: fie moare cu Bolojan de gât, fie acceptă realitatea”
- 19:14Adrian Veștea, premierul desemnat de Nicușor Dan: „Am primit asigurări că am suficiente voturi în Parlament”
- 18:48PSD anunță oficial condițiile pentru noul Cabinet: Parteneriat solid și guvern pro-occidental
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























