Advertising
Advertising
Președintele Klaus Iohannis, prezent la meciul de dublu din Cupa Davis

Președintele Klaus Iohannis, prezent la meciul de dublu din Cupa Davis
Scris de Realitatea.NET Publicat: 7 mar. 2015, 15:12
Președintele Klaus Iohannis va fi prezent la meciul de dublu din cadrul întâlnirii de Cupa Davis ce opune echipele României și Israelului, sâmbătă, în Sala "Transilvania" din Sibiu, au precizat pentru AGERPRES surse oficiale.
Citește și
- 23:49 Programul de guvernare al cabinetului Veștea. Prioritățile majore: PNRR, accelerarea absorbţiei fondurilor europene, aderarea la OCDE şi întărirea securităţii naţionale
- 22:00Bolojan îi dă afară pe liberalii din Guvernul Veștea: ”Nu există altă posibilitate”
- 21:00Lista completă a miniștrilor PSD din Guvernul Veștea. Cine sunt liberalii care vor face parte din nou Executiv
- 20:29Război civil în PNL. Alin Tișe, atac virulent la adresa conducerii partidului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























