Politica· 1 min citire

Liviu Dragnea, în ședință: ”La Mihai am ținut și țin. A treia oară nu mă duc la Iohannis”

Liviu Dragnea, în ședință: ”La Mihai am ținut și țin. A treia oară nu mă duc la Iohannis”

Liviu Dragnea, în ședință: ”La Mihai am ținut și țin. A treia oară nu mă duc la Iohannis”

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 12 oct. 2017, 19:30

Ședință tensionată la PSD. Liviu Dragnea le-a transmis colegilor că tensiunea din partid trebuie să înceteze, întrucât ”riscăm să ne omorâm”. Acesta a mai spus că a ținut și ține la Miai Tudose.

Pe de altă parte, acesta a mai spus în ședință că nu va mai merge a treia oară la Klaus Iohannis, cu o altă propunere de premier.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Politica