Circ în PSD. Cătălin Rădulescu: Florin Iordache să nu facă pe deşteptul! Să-şi vadă de treaba lui!

Circ în PSD. Cătălin Rădulescu: Florin Iordache să nu facă pe deşteptul! Să-şi vadă de treaba lui!
Cătălin Rădulescu, deputat PSD, a avut o reacţie dură la adresa colegilor săi, Florin Iordache şi Claudiu Manda, chiar în faţa sediului PSD, după ce Iordache l-a criticatl la Realitatea TV pe Rădulescu, spunand ca “decat sa planga in emisiuni sau pe la colturi, sa-si depuna candidaturile si sa vada daca sunt alesi”. De asemenea, acesta a adaugat, referindu-se la deputatul Catalin Radulescu: La Argeș a dorit să candideze pentru un post de vicepreședinte și a avut un singur vot. Dacă nu l-au susținut nici colegii lui…”. In replica, Radulescu, care si-a depus joi candidatura pentru functia de vicepresedinte, a spus ca “Iordache sa isi vada de treaba lui, sa nu o mai faca pe desteptul, pentru ca nu e cazul sa ne dea el noua exemple de cat de bun este domnul jurist.
Citește și
- 20:58Piperea, condiții clare pentru negocieri cu Veștea: „AUR poate discuta, dacă premierul își retrage cele două afirmații categorice”
- 20:36George Simion a câștigat procesul cu europarlamentarul Dan Nica
- 20:25Negocieri la Vila Lac între liderii PSD și PNL- aripa pro Veștea. Anca Alexandrescu: „Se bazează pe 233 de voturi în acest moment”
- 19:34Dan Tanasă (deputat AUR): „Adevărații extremiști sunt cei care nu respectă Constituția României și nici sentințele judecătorești definitive! UDMR se pricepe foarte bine la ambele!”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























