Advertising
Advertising
Băsescu, despre atentatul de la Nisa: Am avut sentimentul că s-a întâmplat în România

Băsescu, despre atentatul de la Nisa: Am avut sentimentul că s-a întâmplat în România
Scris de Realitatea.NET Publicat: 15 iul. 2016, 13:22
Fostul președinte Traian Băsescu a afirmat că sentimentul pe care îl are, ca urmare a atentatului de la Nisa, este acela că 's-a întâmplat în România', menționând că dacă statele occidentale și-ar mobiliza toate eforturile ar fi o chestiune de șase luni - un an să dispară organizația Stat Islamic.
Citește și
- 20:45Mii de oameni au sărbătorit Ziua Drapelului la Târgu Mureș, într-un marș festiv
- 17:53Laura Vicol a depus o plângere penală pe numele lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”
- 17:24Ionuț Stroe contraatacă în războiul din PNL. Ce se ascunde sub calificativul de „puciști”, conform deputatului
- 17:19Românii cinstesc tricolorul într-un marș organizat de AUR la Târgu Mureș VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























