Advertising
Advertising
O femeie a încercat să îi dea foc primarului din Buzău cu o sticlă cu benzină

O femeie a încercat să îi dea foc primarului din Buzău cu o sticlă cu benzină
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 nov. 2016, 23:37
Actualizat9 nov. 2016, 05:05
Înarmată cu o sticlă plină cu benzină, o femeie de 48 de ani din Buzău a intrat în sediul Primăriei ameninţând că îşi dă foc împreună cu primarul Constantin Toma.
Citește și
- 22:58Accident grav în județul Bacău. O mașină s-a prăbușit într-o prăpastie de aproximativ 12 metri
- 22:36Incident halucinant în județul Dâmbovița. Fetiță de cinci ani, violată de un individ de 38 de ani care muncea cu ziua în curtea mamei sale
- 22:24Accident grav într-o intersecție din Sibiu. O mașină a fost proiectată în zidul unei case-FOTO
- 21:53Încă un medic s-a stins din viață. Mesaj emoționant transmis de colegii din DGASPC
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























