Advertising
Advertising
Un stomatolog „harnic”. A fost prins cu decontări fictive de lucrări de aproape 100.000 de lei

Foto arhivă
Scris de Iulian Budusan Publicat: 23 mai 2023, 15:43
Un medic stomatolog din Dolj a fost reținut de poliție și va fi cercetat pentru suspiciunea că ar fi decontat lucrări false la pacienți de aproape 100.000 de lei.
Citește și
- 12:21Nuțu Cămătaru a ajuns din nou în fața procurorilor. Pentru ce l-au luat la întrebări oamenii legii
- 23:53Părinți din Bihor, trimiși în judecată după ce și-au educat copiii prin homeschooling. Procurorii susțin că au încălcat obligația privind învățământul obligatoriu
- 20:13Amplă anchetă DIICOT în Argeș! 14 persoane, cercetate pentru trafic de droguri de mare risc. Zece suspecți au fost arestați preventiv
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























