Advertising
Advertising
WikiLeaks aruncă o nouă Bombă: Statele Unite au spionat guvernul nipon
WikiLeaks aruncă o nouă Bombă: Statele Unite au spionat guvernul nipon
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 dec. 2008, 12:00
Actualizat31 iul. 2015, 11:57
Statele Unite ale Americii au spionat importanți oficiali din guvernul japonez și companii nipone, precum și pe guvernatorul Băncii Centrale din Japonia, a informat vineri site-ul WikiLeaks, relatează AFP.
Citește și
- 17:29Lavrov: ”Rusia vrea să ştie dacă Trump şi-a schimbat poziţia cu privire la războiul din Ucraina după summitul G7”
- 16:41Laura Codruța Kovesi pierde procesul de la Atena. Instanța Supremă din Grecia a decis împotriva EPPO
- 13:34Primul caz de Ebola confirmat în Franța
- 13:28Tânăr român, prins în Barcelona cu 139 de telefoane furate. Voia să le transporte în România
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























