Advertising
Advertising
CASA ALBĂ regretă că nu a trimis un oficial de RANG ÎNALT la Marșul Solidarității de la PARIS

CASA ALBĂ regretă că nu a trimis un oficial de RANG ÎNALT la Marșul Solidarității de la PARIS
Scris deRealitatea.NET
Publicat12 ian. 2015, 23:22
Actualizat12 ian. 2015, 23:39
Preşedinţia Statelor Unite regretă că nu a trimis un oficial de rang înalt la marşul solidarităţii desfăşurat la Paris după atacurile teroriste soldate cu 17 morţi, scrie Mediafax.
Citește și
- 12:52Val de foc peste Europa, Spania și Franța fierb la temperaturi nemaiîntâlnite de decenii - VIDEO
- 12:51Trump, despre posibilul viitor premier britanic Andy Burnham: „Este extrem de liberal”
- 12:48Planul lui Kovesi, BLOCAT de magistrații eleni
- 12:41Caz șocant în Franța: o pacientă a murit în spital din cauza căldurii
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























