Advertising
Advertising
Un copil de 2 ani a murit după ce a băut o substanţă toxică! A crezut că este lapte

Un copil de 2 ani a murit după ce a băut o substanţă toxică! Cel mai probabil, micuțul a confundat lichidul: caz șocant în Dolj
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 mar. 2024, 09:34
Actualizat26 mar. 2024, 10:20
Incident dramatic la o stână din judeţul Dolj. Un copil de doi ani a murit după ce a băut o substanţă toxică. Cel mai probabil, micuțul confundase lichidul cu laptele. Ajuns la fața locului, echipajul medical a încercat din răsputeri să îi salveze viața. Din nefericire, medicii au fost nevoiți să constate decesul copilului. Poliția anchetează cazul, fiind deschis un dosar penal pentru ucidere din culpă.
Citește și
- 12:01ANPC, acțiune amplă la nivel național: amenzi de peste 4,7 milioane de lei și 11 unități închise temporar
- 23:58Cum ne urmărește Meta pe internet: Tehnologia din spatele colectării de date
- 23:04Masacru în Texas: Cel puțin 10 răniți și un mort după un schimb de focuri VIDEO
- 22:30Profesorii resping noua modalitate de notare în școli propusă de Ministerul Educației
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























