Advertising
Advertising
Tragedie în București: Doi bătrâni au murit intoxicați cu gaze, după ce au vrut să se încălzească
12 apr. 2025, 13:51
Actualizat: 12 apr. 2025, 14:17

Tragedie în București: Doi batrani au murit intoxicați cu gaze, după ce au vrut să se încălzească
Doi bătrâni de 84 și 86 de ani și-au pierdut viața după ce, din cauza faptului că le-a fost frig, au încercat să se încălzească și au dat drumul la aragaz.
Cuplul de bătrâni a fost descoperit în acestă dimineață.

Polițiștii și medicii de la Medicină Legală au ajuns la fața locului și fac primele investigații pentru a se afla cu exactitate cauza morții.

Sursele Realitatea Plus spun că bărbatul a fost găsit aproape de geam, cel mai probabil ar fi încercat să deschidă geamul, dându-și seama de ceea ce se întâmpla, însă din păcate nu a mai reușit să facă acest lucru.
Citește și:
- 14:07 - Blocaje la proiectele de spitale din PNRR: avertismentul lui Cseke Attila
- 14:04 - PSD a depus plângere penală împotriva lui Ludovic Orban pentru abuz în serviciu. Miza: Cele 912 milioane de lei plătite fraților Micula
- 13:58 - Frânele de siguranță nu au funcționat la liftul care a căzut în gol în Palatul CFR. ISCIR a deschis o anchetă
- 13:48 - Ucraina întărește securitatea la granița cu Belarus: de ce se teme Zelenski. Măsuri sporite în 5 regiuni
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














