Actual· 1 min citire

Scandal în fața barului: doi bărbați s-au luat la bătaie

Politia

Politia

Publicat19 feb. 2020, 18:39
Actualizat19 feb. 2020, 18:43

Altercație între doi bărbați, în fața unui bar din Satu Mare. În urma acesteia, un bărbat în vârstă de 51 de ani a ajuns la spital.

Doi bărbați s-au luat la bătaie în fața unui bar din Satu Mare. În urma altercației, unul dintre ei a fost rănit și transportat la spital.

Oamenii legii anchetează cazul.

Citește continuarea pe realitateadesatumare. 

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual