Advertising
Advertising
Premierul Mihai Tudose: România va fi în Schengen în 2018

Premierul Mihai Tudose: România va fi în Schengen în 2018
Scris deRealitatea.NET
Publicat3 oct. 2017, 18:58
Actualizat3 oct. 2017, 19:07
Premierul Mihai Tudose a participat marţi la reuniunea cvadrilaterală la nivel înalt dintre România, Bulgaria, Serbia și Grecia. Prim-ministrul Mihai Tudose a declarat marți, la Varna, că are convingerea că, în maximum un an, și România și Bulgaria vor fi în Spațiul Schengen.
Citește și
- 16:26Avertisment de la medici: Insolația poate fi fatală. Ce măsuri de urgență trebuie să iei pe caniculă
- 16:08Decizie de ultimă oră: 200 de milioane de euro din PNRR merg la privat
- 23:28Discuții aprinse în culise. Mesajul dur primit de Benjamin Netanyahu de la Donald Trump
- 23:02Mohammad Murad, lecție de management pentru partidele politice: „În AUR sunt peste 40 de oameni din business. În USR și PNL sunt doar 5-6”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























