Advertising
Advertising
Ministrul Energiei: Viitorul pentru sectorul de gaze din România arată foarte bine

Ministrul Energiei: Viitorul pentru sectorul de gaze din România arată foarte bine
Scris de Realitatea.NET Publicat: 23 oct. 2014, 16:28
Ministrul delegat pentru Energie, Răzvan Eugen Nicolescu, a declarat joi, la aniversarea Transgaz, că 'viitorul arată foarte bine' pentru sectorul de gaze din România, referindu-se la faptul că a fost dublată suma care poate fi accesată de această societate din fondurile structurale.
Citește și
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
- 14:56Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 10:26Atacurile cibernetice cu inteligență artificială, la doar câteva luni distanță. Avertismentul dur al specialiștilor
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























