Advertising
Advertising
IMAGINI INCREDIBILE Biciclist lovit de un echipaj de POLIŢIE! Oamenii legii fug de la faţa locului!
IMAGINI INCREDIBILE Biciclist lovit de un echipaj de POLIŢIE! Oamenii legii fug de la faţa locului!
Scris deRealitatea.NET
Publicat22 iul. 2015, 09:47
Actualizat22 iul. 2015, 09:57
Un biciclist care circula pe drumurile publice a fost accidentat de maşina poliţiei, marţi, 21 iulie, în judeţul Călăraşi. Cei trei oameni ai legii au coborât din maşină, l-au ridicat de pe jos pe bărbat, iar apoi s-au urcat în autoturism şi au fugit. Incidentul a fost surprins pe o cameră video de un martor.
Citește și
- 19:55Top 2026: Destinația din Europa care ocupă primul loc la siguranță pentru turiști
- 19:46Reacția lui Nicușor Dan după acuzațiile Iranului la adresa României: „Avem un parteneriat strategic”
- 19:28Nicușor Dan spulberă zvonurile despre suspendare: „Nu cred că este cazul”
- 19:18Consilierii USR au idei trasnite: „În străinătate, ca turist, îmi place să merg şi în cimitire”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























