Advertising
Advertising
Fostul șef al Jandarmeriei Giurgiu, pus șef la Compania Națională a Uraniului! Explicația e simplă

Fostul șef al Jandarmeriei Giurgiu, pus șef la Compania Națională a Uraniului! Explicația e simplă
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 nov. 2017, 11:20
Actualizat8 nov. 2017, 11:40
Colonelul Tiberiu Demeter, fostul șef al Jandarmeriei Giurgiu, concitadin și coleg de partid în ALDE cu ministrul Energiei Toma Petcu, căruia îi este și consilier personal la cabinetul ministerial, a fost numit administrator al Companiei Naționale a Uraniului (CNU), controlată integral de Ministerul Energiei.
Citește și
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
- 18:48Rabla 2026: Schimbări majore și reguli noi pentru persoanele fizice
- 18:32Culisele „Pactului” propus de PNL, deconspirate de Miron Mitrea: „Se bazează pe voturi de la cei care nu se înțeleg. Vor doar să împartă sute de milioane de euro”
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























