Advertising
Advertising
DRAMĂ luni seară - Un bărbat s-a sinucis după ce s-a aruncat în fața trenului

DRAMĂ luni seară - Un bărbat s-a sinucis după ce s-a aruncat în fața trenului
Scris de Realitatea.NET Publicat: 10 nov. 2014, 23:01
Un bărbat, în vârstă de 40 de ani, și-a pus capăt zilelor, în această seară, în apropierea gării de est din Timișoara. Acesta a fost lovit în plin de locomotiva unui tren de persoane care circula pe ruta Timișoara – Caransebeș.
Citește și
- 23:30Fostul comandant al lui Trump, față în față cu Ana Maria Păcuraru, într-un interviu exploziv marca Realitatea PLUS: ”Europa nu își apără valorile”-VIDEO
- 16:25România, lovită de primul val de caniculă din acest an. Temperaturile din termometre o vor lua razna. Anunțul șefei ANM-VIDEO
- 18:17Uniformele școlare ar putea deveni obligatorii din septembrie. Proiectul de lege a ajuns în Parlament
- 16:18Avocatul Toni Neacșu, atac dur la adresa USR în cazul lui Dominic Fritz: „Au uitat de Fără penali în funcții publice”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























