Advertising
Advertising
Doi elevi au ajuns la spital după ce s-au bătut în curtea liceului - Scene șocante în Timișoara

Doi elevi au ajuns la spital după ce s-au bătut în curtea liceului - Scene șocante în Timișoara
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 nov. 2022, 15:06
Doi elevi care s-au bătut în curtea unui liceu din Timişoara au fost duşi la spital, vineri, după ce unuia dintre ei i s-a făcut rău. Poliţiştii au deschis dosar penal pentru loviri şi alte violenţe.
Citește și
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
- 16:18Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























