Advertising
Advertising
Bătaie la un meci de copii în Bihor: antrenor lovit cu pumnii și picioarele sub ochii juniorilor chiar de părinții acestora

Antrenor bătut cu pumnii si picioarele la un meci de fotbal de juniori. Sursa foto: Bihon.ro.
Scris de Realitatea.NET Publicat: 16 mar. 2026, 15:00
Un incident violent a avut loc la un meci de fotbal rezervat juniorilor U15, disputat între Viitorul Beiuș și Crișul Aleșd, pe terenul din localitatea Roșia, județul Bihor. După finalul partidei, antrenorul echipei din Aleșd a fost agresat de mai multe persoane despre care se spune că ar fi părinți ai unor jucători de la echipa gazdă.
Citește și
- 19:55Iranul îl înmormântează pe Ali Khamenei după 4 luni: Funeralii uriașe cu peste 20 de milioane de oameni
- 19:42Război total în PNL. Hubert Thuma:„Bolojan, omul care a trăit din sinecuri, îmi cere să plec din PNL!”
- 19:32Cutremur în zona seismică Vrancea, în această după-amiază. Ce magnitudine a avut seismul
- 19:00Putin acuză că Occidentul se pregătește de război cu Rusia: „Răspunsul va fi unul nuclear!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























